Kino Tatry

Reklama na dużym ekranie

 

Każdego miesiąca kino Tatry odwiedza kilka tysięcy osób z całego Podhala. Ile z nich może stać się nowymi klientami Twojej firmy?

Możesz do nich wszystkich dotrzeć ze swoją reklamą już za 200zł netto! To o wiele taniej, niż reklama w podhalańskich mediach!

Oczywiście jako przedsiębiorca doskonale wiesz, że liczy się nie tylko taniej, ale przede wszystkim: skuteczniej. Czy reklama w kinie Tatry jest skuteczna? Dotychczas reklamowały się u nas jedynie ogólnopolskie marki, takie jak Coca-Cola, Pepsi, Orbit, Renault, Volkswagen... Jeśli widz zobaczy Twoją reklamę w tak doborowym towarzystwie, na pewno to poskutkuje zwiększoną sprzedażą!

Nie musisz martwić się o spot – jeśli go nie masz, stworzymy go dla Ciebie. I doradzimy, przed którymi seansami go emitować, aby osiągnął najlepsze efekty. Teraz czekamy tylko na Twoją decyzję: jak tylko ją podejmiesz, wystarczy dać nam znać:

kom.: 601 466 195

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Który film chcesz zobaczyć?
 

Cennik biletów

SEANS 2D:

normalne: 17zł

ulgowe: 14zł

 

SEANSE 3D:

normalne: 20zł

ulgowe: 15zł

 

Jurassic Park

SEANS 2D:

normalne: 19zł

ulgowe: 15zł

 

SEANSE 3D:

normalne: 20zł

ulgowe: 16zł

Pitbull: ostatni pies

Przejdź na EkoFakturowanie będź ekologiczny i oszczędzaj na każdej wysłanej fakturze